O společnosti

Společnost EUROTEC Medical, s.r.o. se již více jak 15 let zabývá odbornou poradenskou činností, distribucí a servisem zdravotnických prostředků – ošetřovatelských, rehabilitačních a zdravotnických, přístrojů a vybavení.

Našimi klienty jsou především ústavy sociální péče, LDN a domovy důchodců, rehabilitační pracoviště a zdravotnická zařízení.

V našem portfoliu jsou pouze technologicky vyspělé, vysoce kvalitní a spolehlivé produkty předních výrobců.

V oblasti speciální ošetřovatelské techniky již mnoho let exklusivně zastupujeme v České republice předního světového výrobce těchto velmi kvalitních produktů – rakouskou společnost Georg Krämer Ges.m.b.h . & Co., který své produkty vyrábí pod svojí značku GK MEDIZIN MECHANIK již více než 40 let. Dále zastupujeme německého výrobce speciální zvedací a transportní techniky Aacurat GmbH.

Mimo distribuce zdravotnických prostředků provádíme také autorizovaný kvalifikovaný servis a bezpečnostně technické kontroly.

EUROTEC Medical, s.r.o. je, kromě divize ošetřovatelské techniky, nezávislá na konkrétním výrobci, z čehož plyne možnost doporučit, případně dodat, objektivně nejvhodnější vybavení pro konkrétního uživatele s ohledem na jeho specifické technické, kvalitativní                  a v neposlední řadě i cenové požadavky.

 

Poradenské a konsultační služby                                                                                                                                                              Společnost poskytuje odbornou poradenskou a konsultační činnost v oboru lékařská, ošetřovatelská a rehabilitační technika a vybavení.
V případě Vašeho zájmu Vám, dle Vašich specifických požadavků, prostorových možností, vzdělání a počtu Vašeho personálu, navrhneme optimální vybavení tak,
aby splňovalo veškeré technické, užitné a kvalitativní nároky na něho kladené.
Vybavení bude splňovat i požadavky na snadnou intuitivní obsluhu a bude pokud je to vhodné a užitečné, kompatibilitu s ostatním vybavením.

Dodavatelské služby                                                                                                                                       
Vybrané přístroje nebo vybavení, Vám v co možná nejkratším termínu dodáme, odborně nainstalujeme a zaškolíme k jeho obsluze.
Dále Vás seznámíme s indikacemi a kontraindikacemi pro použití vybavení a spektrem možných procedur.
Samozřejmostí je vystavení protokolu o odborném zaškolení k obsluze a uvedení do provozu!

Servisní služby                                                                                                                                                  
Poskytujeme velmi rychlé, kvalifikované, kvalitní a cenově dostupné servisní služby, včetně zákonem předepsaných periodických, bezpečnostně – technických prohlídek přístrojů a vybavení.
Většinu oprav realizujeme u zákazníků, čímž minimalizujeme dobu, kdy zákazník nemůže vybavení používat.

Přejít nahoru