genius

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Kombinovaný zvedák 2 v 1

Genius je unikátní kombinovaný zvedák 2 v 1, charakteristický rychlým a jednoduchým nastavením zvedáku na zdvih uživatele v tělovém závěsu nebo na jeho vertikalizaci pomocí podramenního úchytu.

Kombinovaný zvedák 2 v 1

Zdvih zvedáku a rozvor podvozku je elektrický. Jednotlivé funkce jsou řízeny z dálkového ovladače. Na těle zvedáku je integrovaná konzole s řídící jednotkou, vyjímatelným akumulátorem, elektronicky přesně řízenou nabíječkou  a bezpečnostním „Stop“ tlačítkem.

Genius se pohybuje na 4 speciálních kolečkách, průměr zadních je 90 a předních 60 mm, z nichž zadní jsou bržděná.

Zvedák má rychle rozevírací podvozek, aby s ním bylo možné snadno zajet až nad WC, židli nebo invalidní vozík                  a přepravovanou osobu bezpečně a pohodlně posadit nebo spustit do lůžka.

Vybaven je speciálními anatomicky tvarovanými závěsy s rychloúchyty pro zdvih a vertikalizaci. Závěsy jsou velmi silné       a vybaveny pevnou oporou zádové části, aby obsluhovaná osoba měla co největší bezpečí, pohodlí a manipulace pro ni byla bezbolestná.

Malé konstrukční rozměry ho předurčují k použití i v místnostech s nedostatkem volného prostoru.

Technická data

Celková výška 1066 mm, celková šířka 650 mm, celková hloubka 1320 mm, nastavitelná pracovní výška 770 mm, zdroj napětí AKU 24 V, nosnost 175 Kg

Kompatibilní vybavení         

Zvedací vana GK Magic, zvedací vana s bočním vstupem GK Magic Door, ošetřovatelská vana GK Compact, vana se sloupovým zdvihem GK Basic.

Video

Přejít nahoru