novum 1000

ošetřovatelská vana s desinfekcí

Sedačkový zvedák s elektrickým zdvihem

GK NOVUM 1000 je komfortní pojízdný sedačkový zvedák pro přesun osob vsedě, s rozšířenou plochou pro přepravovanou osobu        a nosností 200 Kg. Sprchování a hygienu osob je možné provádět přímo na zvedáku.

elektrický sedačkový zvedák Novum 1000

Zdvih a spouštění zvedáku je elektrické, napájení je z vyjímatelného akumulátorového 24 V boxu. Zvedák lze spustit téměř až k podlaze, tudíž je možné naložit i osobu, která upadla a manipulace s ní není snadná. GK Novum 1000 lze využít jak pro pohodlnou přepravu osob, tak pro sprchování a provádění hygieny přímo na zvedáku.

Sedací a opěrná plocha je z měkčeného hypoalergenního materiálu odolného desinfekčním prostředkům. Sedák může být vybaven toaletním otvorem s vyjímatelnou záslepkou. Dále je opatřen anatomicky tvarovaným opěradlem s prodlouženou zádovou částí a opěrkou hlavy. Bezpečnost přepravované osoby je zajištěna dvěma výklopnými rameny s aretací. Malou zádovou opěrku lze snadno přendat na libovolné rameno a osobu přesunout na zvedák z libovolné strany lůžka.

Ovládat zvedák je možné z vestavěného ovládacího panelu nebo z dálkového ovladače. Na ovládacím panelu je optická signalizace nabití akumulátoru a chybových stavů. Bezproblémový pojezd je zajištěn čtyřmi zdvojenými velkými kolečky, zadní jsou vybavena brzdou, přičemž jedno z nich má volitelnou funkci držení přímého směru. 

Zvedák lze vybavit přídavným bezpečnostním pásem, sedákem s toaletním otvorem dvou velikostí a záslepkou, náhradním akumulátorovým boxem a vestavěnou elektronickou váhou.

 

Technická data

Celková výška od 1.220 mm do 1.850 mm, celková šířka 690 mm, celková hloubka 910mm, sedací plocha 500×440 mm, nastavitelná pracovní výška od 400 do 1.000 mm, zdroj napětí AKU 24 V, nosnost 150 Kg

 

Kompatibilní vybavení         

Zvedací vana GK Magic, zvedací vana s bočním vstupem GK Magic Door, ošetřovatelská vana GK Compact, vana se sloupovým zdvihem GK Basic.

 

Přejít nahoru